Prezentacja HMI Broncolor

Na tegorocznych targach NAB Expo w Las Vegas nasz szwajcarski dostawca, firma Bron AG, pokazała najnowsze rozwiązania technologiczne w dziedzinie światła ciągłego HMI pod marką Broncolor (dawniej Kobold).

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na pierwszy w Europie pokaz najnowszego produktu Broncolor na kilka miesięcy przed jego wprowadzeniem do sprzedaży. Tym produktem jest System FT, będący ewolucją dotychczasowej oferty światła ciągłego i reflektorów parabolicznych - imponującym i unikalnym rozwiązaniem łączącym dużą skuteczność światła z elastycznością, łatwością i wygodą użytkowania.

Broncolor System FT - HMI

System FT wchodzi dopiero do produkcji seryjnej, w sprzedaży powinien się ukazać pod koniec sierpnia.

Daty i miejsca prezentacji
10 czerwca 2015 r. zamknięta dla TVN i TVN24 sala konferencyjna p. 247 II piętro MBC przy ul. Wiertniczej 166
11 czerwca 2015 r.  otwarta dla wszystkich HELIOGRAF, ul. Baletowa 30c, 02-867 Warszawa


W przypadku zainteresowania pokazem w dniu 11 czerwca br. prosimy o kontakt telefoniczny (+48 601 205 678) lub mailowy (dicam@dicam.pl). Ilość miejsc jest ograniczona, prosimy o potwierdzanie rezerwacji.

Więcej szczegółów w pliku pdf poniżej oraz na stronie o produkcie.

Poza tym System FT najprawdopodobniej zostanie pokazany "w akcji" w dniach 21-23 czerwca br. podczas seminariów fotograficznych prowadzonych przez Ursa Rechera (o szczegółach tej imprezy poinformujemy niebawem).

PodglądZałącznikRozmiar
Agenda Broncolor Heliograf.pdf1.09 MB