Fiilex

Fiilex - Lampy LED dużej mocy

Fiilex jest amerykańskim producentem lamp światła ciągłego LED dla branży filmowej, telewizyjnej i fotograficznej. Zastosowane w nich innowacyjne rozwiązania w zakresie konstrukcji matryc LED pozwoliły na stworzenie w tej technologii punktowego źródła światła ciągłego o nieosiągalnej dotychczas dużej mocy z możliwością regulacji natężenia i temperatury barwowej.

Oferta lamp światła ciągłego LED jest bardzo szeroka - od małych uniwersalnych lamp zasilanych z akumulatora, przez lekkie lampy z możliwością mocowania na aparacie, kamerze, statywie, lampy efektowe z możliwością podłączenia światłowodu, lekkie a wydajne lampy średniej mocy, do lamp dużej mocy wyposażonych w interfejs DMX.

Mimo bardzo małych gabarytów i wagi lampy LED Fiilex dają przy znikomym poborze energii światło o natężeniu porównywalnym z oświetleniem żarowym o mocy 100W - 750W. Wszystkie lampy z oferty Fiilex mają regulację natężenia oraz temperatury barwowej w bardzo szerokim zakresie.

Lampy Fiilex sprzedawane są oddzielnie, lub w licznych zestawach zapakowanych w wysokiej jakości, estetyczne, funkcjonalne i lekkie skrzynki transportowe.

Szeroki wybór akcesoriów oferowanych przez producenta umożliwia uzyskanie światła twardego oraz miękkiego, a z wykorzystaniem dedykowanych światłowodów również światła efektowego.

Pliki do pobrania (dokumentacja i instrukcje):

PodglądZałącznikRozmiar
Fiilex_AllProductFamily_lowres.pdf550.55 KB