Sinar - Aparat Sinar p3-df

Unowocześnij swój aparat.

Sinar - Aparat Sinar p3-dfSinar p3-df wyposażony w nowy mechanizm ustawiania ostrości oferuje wyjątkową precyzję połączoną z wygodą pracy w nowoczesnym studiu fotografii cyfrowej.

Możliwość zmiany położenia płaszczyzny ostrości oraz pełna kontrola zakresu głębi ostrości ma kluczowe znaczenie w wielu dziedzinach fotografii, a szczególnie fotografii produktów i architektury. Połączenie funkcji dostępnych w nowym programie Sinar CaptureFlow i precyzji ustawień oferowanych przez Sinara p3-df umożliwia śledzenie zmian efektów wizualnych z dokładnością do jednego piksela. Jest to szczególnie istotne podczas montażu wielu ekspozycji z wykorzystaniem szablonu maski (overlay).

Funkcję kontroli położenia płaszczyzny ostrości jednocześnie w trzech punktach wraz z dopasowaniem obrazu przy użyciu masek oraz możliwość sprawdzenia zakresu głębi ostrości w trybie podglądu na żywo, na ekranie komputera, oferuje jedynie system cyfrowy Sinara. Jest to istotne nie tylko dla fotografa, ale również dla stylistów i klientów, którzy na bieżąco mogą wprowadzać poprawki w ustawieniu i wyglądzie obiektów na planie zdjęciowym.

Proponujemy naszym klientom specjalną akcję mająca na celu unowocześnienie posiadanych aparatów Sinar p3 do wersji p3-df.

Oto szczegóły:

Konwersja aparatu:

Poddaj swojego Sinara p3 modyfikacji do wersji Sinar p3-df w promocyjnej, bardzo atrakcyjnej cenie. W ramach usługi producent wykona także kalibrację aparatu oraz udzieli gwarancji na okres 1 roku.

Analiza systemu:

Przekonaj się, czy Twoje studio wyposażone jest w optymalny zestaw sprzętu, aby zaspokoić wymagania klientów oferując im najwyższą jakość i efektywność usług. Specjaliści Sinara oferują bezpłatną analizę – należy wypełnić formularz dostępny na stronie http://dicam.pl/sinar/konkurs-form udzielając w nim informacji na temat posiadanego sprzętu oraz zakresu działalności fotograficznej. Sinar wyśle Ci bezpłatne, niewiążące oferty, które będziesz mógł omówić i negocjować ze swoim lokalnym przedstawicielem handlowym.